Każdy właściciel wie, jak istotne jest dobranie właściwej karmy, przysmaków produktów dla swojego pupila. Wielokrotnie, wpisujemy hasło do internetu karma dla psa, karma dla kota, legowisko dla psa czy zabawka dla kota i szukamy podpowiedzi. W sklepie Majzoo znajdziesz pomoc i otrzymasz poradę. Posiadamy tylko karmy bezzbożowe, z wysoką zawartością mięsa, bez sztucznych dodatków, karmy dla kotów, naturalne przysmaki. Zależy nam aby każdy pupil był szczęśliwy. Współpracujemy z najlepszymi: Eden, Empire, O'canis, Natural Trail, Alpha Spirit, N&D, Raw Paleo, Catz Fitze Canagan, Gusto, Bult, Milord.

Jeżeli szukasz, bezpiecznej zabawki dla swojego zwierzaka, bądź legowiska ortopedycznego, to właśnie znajdziesz w naszym sklepie. Posiadamy zabawki chuckit, maty węchowe ręcznie robione, smycze i obroże handmade, tak firm jak Bura i Dog's Profit.

Bardzo istotną kwestią jest odpowiednia kondycja skóry i sierści pupila. Zdarza się nieprzyjemny zapach z pyska psa lub kota. Wówczas dobrze jest skonsultować się z nami. Doradzimy odpowiedni suplement firmy Vet Expert. 

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.